Czy potrzebna mi strona www?

Całe szczęście rozumiemy, jak bardzo świat się zmienił w ostatnich dwu dekadach dzięki internetowi i powszechnemu niemal dostępowi do sieci.

Wśród milionów internautów są Twoi potencjalni klienci. Przeszukują sobie portale internetowe, aukcyjne, wiadomości i maile od znajomych. Często są to znudzeni pracownicy biurowi korzystający z chwili przerwy, aby oderwać się od trudnych zadań i „zresetować myślenie” lub załatwić swoje prywatne sprawy.

Jednak aby zapobiec niedomówieniom, podsumuję powody, dla których

Potrzebujesz mieć swoją stronę www:

  • Ponieważ Twój klient/znajomy chcąc polecić Ciebie swojemu znajomemu najchętniej podałby link do Twojej strony mówiąc: „zobacz na stronie, tam jest więcej informacji i wszystkie namiary”,
  • Bez kosztów udostępniasz klientom zdjęcia swoich realizacji, stosowne informacje i opisy, aby mogli łatwo i szybko się z nimi zapoznać,
  • W Polsce bardzo szybko zmienia się „świadomość internetowa” i już 76% Polaków twierdzi, że każda firma – czy duża czy mała – musi mieć swoją stronę www (dane z listopada 2011 r., kiedy przeprowadziliśmy badania metodą wywiadu telefonicznego, na grupie losowo wybranych 364 osób pełnoletnich).
  • Chodzi o dobry i spójny wizerunek Twojej działalności.
moto

Dziś strony www nie są automatycznie dodatkową reklamą, lecz naszą TABLICĄ INFORMACYJNĄ w sieci, dlatego strona www jest niezbędna.

Owszem, reklama firmy może być jednym z celów prowadzenia strony firmowej, jeśli ją promujemy, pozycjonujemy i prowadzimy dobrze zaplanowane kampanie reklamowe.

Dodam jeszcze, że

moto

WYGLĄD Twojego serwisu www w znacznej mierze DECYDUJE o tym, JAK CIĘ POSTRZEGAJĄ!

Ale to sam w sobie ciekawy temat, już na inny post.

Posted in Promocja firmy w internecie
0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszam, w tym momencie nie możemy odpowiedzieć. Zostaw wiadomość i tel - odpowiemy jak najszybciej to możliwe.

Twoje imię
* Email
* Opisz kwestię
Zaloguj się

Masz pytanie? Możesz zapytać teraz.

* Email
Jesteśmy online!
Twoja Opinia

Pomóż nam pracować dla Ciebie lepiej! Jeśli masz jakieś sugestie, proszę napisz tutaj.

Jak oceniasz nasze wsparcie?