Pozycjonowanie – czy warto szybko i tanio?

Pozycjonowanie stron. Jak wspomóc swoją pozycję w wynikach wyszukiwania w Google. Czego Google nie lubi najbardziej i jak nieetyczne pozycjonowanie może nam zaszkodzić. Oto co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz firmę pozycjonującą Twoją stronę.

Pozycjonowanie tanio i szybko - czy warto

Materiał ten pochodzi z kanału Youtube TVN CNBC: Biznes w Sieci – Odc. 13 – zobacz tam więcej ciekawych wywiadów na temat strategii obecności małych i wielkich firm w internecie.

Ciekawa rozmowa z kanału TVN CNBC: Biznes w Sieci – Odc. 13 – o pozycjonowaniu strony www w internecie. Czy warto to robić szybko i tanio? I czy… w ogóle warto.

Arkadiusz Widawski odpowiada na pytania Grzegorza Mogilewskiego (TVN CNBC Biznes). Wyjaśnia trudne terminy. Już będziesz wiedział, co to jest „white hat seo" i „black hat seo".

Jednym słowem jeśli chcielibyśmy pozycjonować swoją stronę uzyskując bardzo szybkie efekty, w dodatku za przysłowiowe „tylko 20 zł miesięcznie", narażamy się na długotrwałe usunięcie z wyników wyszukiwania w najważniejszej wyszukiwarce.

Google nakłada filtry banujące na strony generujące sztuczny ruch, pozyskujące ogromną ilość linków w szybki i nienaturalny sposób. Ważne jest też, skąd prowadzą linki do naszej strony – czy są skierowane ze stron o dobrej reputacji, mających długą historię.

Posted in Promocja firmy w internecie